Veri kurtarma hizmetleri? 

Laptop ve Bilgisayardan veri kurtarma

Veri Kurtarma servisimiz, ihtiyacınız olan tüm verileri, bilgisayarınızın sabit sürücüsünden çıkarmak ve ayrı bir depolama aygıtına almak için elimizden gelen her şeyi yapacaktır. Laptop ve Bilgisayarınızın işletim sistemi hiç açılmıyorsa veya Windows çöktüğü için açılmıyor ise, Belge Resim veya diyer dosyaları geri istiyor iseniz, Teknisyenlerimiz bu bilgileri sizler için kurtara bilir.

Veri kurtarma ihtiyacım olup olmadığını nasıl öğrenebilirim? 
Size lazım olan dosyalar bilgisayarınızda kayıtlı ve siz bu bilgisayarınız açılmıyor ve çalışmıyor ise Dell Teknik Servisimize gelmeniz yeterlidir. Verilerinizi sizin için kurtarabiliriz.

Veri kurtarma ne kadar zamanda olur?
Bu Laptop ve bilgisayarla olan sorunların derecesine bağlıdır. Bazen bir sabit diskte fiziksel hasar verebilir ve daha uzun sürebilir.

Veri kurtarmanın ücreti nedir? 
Bu, sabit diskten verileri dışa aktarmamızın basit veya zorluğuna göre değişmektedir. Her zaman olduğu gibi ücretsiz fiyat teklifi sunuyoruz.

Gerekli olan tüm bilgiler için lütfen Ankara Dell servisimizi arayınız.

Tag; çöken bilgisayarı kurtarma programı   çökmüş bilgisayardan veri kurtarma windows 8  çöken bilgisayarı format atmadan kurtarmak   açılmayan harddisk veri kurtarma   bilgisayarda veri kurtarma nasıl yapılır   çöken bilgisayar nasıl açılır   açılmayan bilgisayarda sistem geri yükleme   komut istemi ile veri kurtarma