Dell Batarya, Pil

Dell laptop ve Notebook grubunun batarya satışlarını servisimiz yapmaktadır, Dell teknik servisimizi telefonla arayarak modelini belirterek stok durumunu ve batarya fiyatını öğrene bilirsiniz.

Dell Batarya, PilBunları biliyormusunuz.? Dell Batarya kullanımı

Dell laptopların şarjı her laptopta olduğu gibi kullanıcıların doğru kullanımı sonucunda olumlu sonuçlar vermektedir. Herkesin doğru bildiği yanlışlardan bir tanesi; Dell batarya şarjı Dell adaptörünün çıkartılıp bilgisayarın sadece Dell şarj adaptörü ile kalmasıdır. Bilgisayarın sadece Dell şarj adaptörü ile kalması sonucunda bilgisayar ciddi hasar görmektedir. Bu gibi durumlarda yedi gün yirmi dört saat boyunca hizmetinizde olan Dell bilgisayar servisi kalifiye elemanları ile sadece batarya arızalrını onarmakla kalmaz aynı zamanda Dell anakart, Dell ekran kartı, Dell LCD ekran gibi yedek parçaların da kontrolünü yapar. Dell teknik servisi ile bilgisayarlarınızı tekrardan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dell bataryalarını kullanırken Dell bataryalarını çıkartmamaya, Dell şarj adaptörü ile batarya tamamen bittiğinde takmaya, Dell şarj adaptörü takıldıktan sonra bilgisayarda herhangi bir işlem yapmamaya ve mümkün ise bilgisayarınızı kapalı tutup şarj etmeye dikkat ediniz. Her dijital malzemenin bir yorulma ömrü vardır. Buna duruma göre önlem almak için Dell bilgisayarlarınızı her zaman elektriğe bağlı bırakmayınız ve yahut kesinlikle elektriğe bağlı unutup başından saatlerce ayrı kalmayınız. Herhangi bir aksi durum söz konusu mevcut olursa da Dell bilgisayar servisi kullanıcılarına gerekli hizmeti sağlayacaktır.

Dell Vostro Laptop Serisi Batarya
Dell Latitude Laptop Serisi Batarya
Dell XPS Notebook Serisi Batarya, Pil
Dell Inspiron Laptop Serisi Batarya, Pil

Ankara Dell Batarya, Dell Laptop batarya, Pil, Dell Notebook Bataryası, Orjinal Dell Batarya, Dell Batarya satışı, Dell Batarya fiyatı