Dell Harddisk Değişimi

Dell Laptop, Notebook, Masaüstü ve Server bilgisayarların Harddisk değişimlerini teknik servisimizde yapmaktayız, harddiski değişen Dell Laptop ve bilgisayarlar gerekli olan ve lazım olabilecek tüm programlarda yüklenmektedir, Kalite, Sağlamlık, hız benim için önemli diyorsanız Klasik Dell Harddisk yerine yeni nesil Dell SSD Harddisk takalım hızınıza hız katalım.

Dell Harddisk değişimiDell Laptop Harddisk

Gelişen teknoloji ile çıkan bilgisayar ürünleri daha da küçülerek hassaslaşmaktadırlar. Hassaslaşan ürünleri kullanırken dikkatli olmak çok önemlidir. O kadar para verdiğimiz ürünleri kısa sürede çöpe gitmelerini kimse istemez. Bundan dolayı bilgisayarlarımızın bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırmalıyız.

Dell Laptop ve Bilgisayarlarımızı oluşturan birçok parça bulunmaktadır. Bunların hepsinin teker teker ayrı görevleri vardır. Bunlardan birinin görevini yapmaması bilgisayarlarımızı kullanılmaz hale getirebilir. Her bir parçayı ayrı ayrı ele alarak incelemek daha mantıklıdır. Hem de kullanıcıları daha çok bilgilendirir.

Dell Notebook harddisk parçasından bahsedecek olursak har diskler bilgisayarlarınızda ki bütün bilgi, belge ve tüm verilerinizin depolandığı yerdir. Bundan dolayı hard disk kapasiteleri gün geçtikçe arttırılmaktadır. Hard disklerin arızasının yapılması önemlidir. Laptop ve Notebookların parça değiştirme işlemleri zordur. Yani Dell Laptop hard disklerinizi değiştirmek istiyorsanız uzaman kişilerden yardım almanız gerekecektir. Bilen kişilere yaptırmanız bilgisayarlarınızın ömrü içinde sağlıklı olacaktır.

Dell Laptop harddisk değişiminden adım adım bahsedecek olursak birinci adım Notebooklarınızı ters çevirerek arkada har disk kapağını açmanızdır. Arızalanan hard diskinizi dikkatlice çıkarmalısınız. Çıkartırken hangi yüzün ne tarafa geleceğini unutmayınız. Dell Notebook harddiskler normal bilgisayarlara göre daha küçük yapıya sahiptirler. Orijinal aldığınız yeni hard diskinizi yerleştirirken eski hard diskinizi nasıl çıkardıysanız aynı öyle yerleştirmelisiniz. Düzgünce oturttuğunuz har diskinizin kapağını kapatarak vidalarını iyice sıkıştırmalısınız. İyi yerleşmemiş hard disk çalışmayabilir. Bu yüzden bir daha sökme işlemini gerçekleştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Bu işlemi sizde evlerinizde gerçekleştirebilirsiniz. Ya da güvendiğiniz kişilere bu işlemleri yaptırabilirsiniz. Siz siz olun bilgisayarlarınıza yedek parçalar taktırırken parçanın orijinal olmasına dikkat edin. Bilgisayarlarında başka sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız en ufak bir arızalarında servisinize başvurmalısınız. Ankara Dell Servisimizde Dell harddisk değişimleri en fazla 20 dakikaya yapılmaktadır.

Tag; Ankara Dell Hdd, Dell Laptop Harddisk, Dell Notebook Hdd, Dell Harddisk fiyatları, Dell Hdd Fiyatı, Orjinal Ssd Hdd, Ankara Dell Hdd, Dell Notebook Hdd

Dell Harddiskler

Dell SSD Harddiskler

Dell Laptop Harddisk