Dell Laptop Fan

Dell Laptop ve Bligisayarlarınızın performansını arttırmak amacı ile Dell servisimizde parça değişimi gibi işlemlerini yaptırabilirsiniz. Bilgisayarınızın performansı birçok parametreye bağlıdır. Dell, bu parametrelerin belirlenmesini Dell teknik servisimiz özenle yapmaktadı. Dell bilgisayarlarınızın yazılım ve donanım performansı ne kadar güçlü olursa olsun bakımının yapılmaması gibi durumlarda Dell laptoplarından beklenilen performans sağlanamayabilir.

Dell Laptop FanDell Laptop, Notebook ve bilgisayarlarının en önemli bakımlarından birde fan kontrolü ve fan temizliği ile gerçekleştirilir. Eğer laptopunuzdan beklenilen performans ve verimin alınabilmesi için Dell laptoplarda fan temizliğine özen gösterilmesi gerekir. Fan içerisinde biriken toz ve pislikler zamanla fan bünyesinde birikir ve fanın bilgisayarı soğutmasını engeller bu da Dell laptoplarından istenilen verimin alınamamasına yol açar.

Dell Cpu Fan

Dell laptoplarının fan temizliğine dikkat ediniz. Teknik Servisimizde fan temizliği ve değişimi hizmeti verilmektedir. Dell Teknik Servisimizde fan kontrollünü ve temizliğini yaptırarak laptopunuzun daha verimli kullanılmasını sağlayabilirsiniz

Dell laptop servisimiz Dell Laptop kullanıcıları için her türlü bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktadır. Dell Bilgisayar servisimide Dell şarj adaptörü, Dell ana kart, Dell batarya, Dell ekran kartı, Dell LCD ekran ve Dell klavye gibi birçok parçanın onarımı, Yenisinin takılması çok kısa sürelerde yapılmaktadır.