Dell Laptop Ram, Bellek

Dell Laptop Ram, BellekAnkara Dell Ram, Dell Laptop Ram, Dell Notebook Ram, Orjinal Ram

Dell Notebook, Laptop masaüstü bilgisayarların Ram değişimleri Dell teknik servisimizde kısa sürelerde yapılmaktadır, 1 gb 2 gb 3 gb 4 gb 6 gb 8 gb 10 gb ve daha fazlası servisimizde.

Dell Notebook Ram: Günümüzde birçok insan iletişim, haberleşme, alışveriş, eğlence, vs. alanlarda bilgisayarları kullanmaktadır. Öyle ki bilgisayarlarımızı bugün çantamızda istediğimiz yere kolayca taşıyabiliyoruz. Ve istediğimiz yerden ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyoruz.

Fakat notebooklarımız belli bir yerden sonra ihtiyaçlarımızı karşılayamaz hale geliyor. Bu da bizi notebook içerisindeki parçaları değiştirmeye yönlendiriyor.  Notebookunuzu daha verimli bir hale getirmek için yapmanız gerek ilk şey ram değiştirmek yani yükseltmek olacaktır.

RAM “ Random Access Memory " (Rastgele Erişimli Bellek) anlamına gelmektedir. Notebookunuzda geçici bilgilerinizin depolandığı parça ram’dır. Notebookunuzda işlem yaptığınız sürede açtığınız programlar ve işlemlerle ilgili bilgiler ram hafızasında tutulur. Fakat belli bir süreden sonra ihtiyaçlarınızı karşılayamaz hale gelir. Raminizin hızı ve işlevi ne kadar yüksek olursa o kadar yüksek performans elde edebilirsiniz.

Notebook veya Bilgisayar Ramini değiştirmek için Dell teknik servisimize başvurmanız yeterli olacaktır. Teknik servisimizde alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından bilgisayarınıza en uygun ram seçilecek ve sizin istekleriniz doğrultusunda bilgisayarınızdaki ram ile değiştirilecektir.

Yapmanız gereken tek şey bilgisayarınız isteklerinizi karşılamamaya başladığında Dell teknik servisimize getirip teslim etmektir.  Dell Teknik servisimize getirmeyip kendisi bu sorunu halletmeye çalışan kişiler genellikle daha çok zarar görmektedir. Bu kişilere maddi yönden zararlar vermektedir.

Neden teknik servisimize gelmelisiniz? Çünkü teknik servisimiz alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından en güvenilir şekilde hizmet vermektedir.  Dell Teknik servisimizdeki alanından uzman elemanlarımız notebookunuzla uyumlu, sizin isteklerinizi karşılayabilecek, eski raminize göre özellikleri daha yüksek olan ram ile değişimi bilgisayarınıza zarar vermeden yapacaktır.  Ramin değiştirilmesi için ana kartla uyumlu olması çok önemlidir. Bu da ana kartın özelliklerinin çok iyi bilinmesi demektir. Bu iş için en iyi yol notebookunuzu teknik servisimize teslim etmek ve notebookunuzda ki değişimi görmek olacaktır

Dell Notebook Batarya Şoklama nasıl yapılır
Dell Notebook Windows Kurulumu
Dell Notebook Format nasıl atılır
Dell Notebook Fan temizliği