Dell Ldc ve Led Ekran değişimi

Dell Notebook ve laptop bilgisayarların Ekran değişimleri Dell servisimizde kısa sürelerde takılmaktadır, Lcd ve Led ekran değişimleri 2 yıl garantimiz altındadır.Bir Notebook satın alırken, Notebook Led ve Lcd ekran seçimi belki de kafanızı kurcalayan en yaman çelişkidir. Bu konuda gerçekten çok haklısınız. Ne Led ekranların ne de Lcd ekranların birbirleri üzerinde ezici bir üstünlükleri yoktur. Zaten tamda bu yüzden seçim bu kadar zordur.

Dell Ldc ve Led Ekran değişimi

Lcd ekranlar, Led ekranların atalarıdır diyebiliriz. Çünkü Led ekranlar, Lcd ekranların teknolojisiyle aynı prensipte çalışır. En büyük değişikliği ise aydınlatmaları arasındaki farktır. Lcd ekranların aydınlatma işlevlerini floresanlar karşılarken, Led ekranlarda adından da anlaşılabileceği gibi Led lambalar kullanılmaktadır. Dell Notebook Lcd ve Led ekran tercihlerinizde ilk göz önünde bulundurulacak konu budur. Yukarıda bahsettiğimiz durum tabii ki görüntüye doğrudan etki edecektir. Örneğin Led ekranlarda, Lcd ekranlara göre renkler daha çarpıcı ve canlı görünecektir. Kontrast oranında da ciddi farklar oluşacaktır.

Dell Notebook’ta Lcd Ekran mı, Led Ekran mı?

Bunun yanında tabii ki kullanıcı için önemli diğer nokta sağlamlık, dayanıklılık olacaktır. Bildiğiniz gibi Dell Laptop Lcd ve Led ekranlarda, hangisini seçersek seçelim, bilgisayarımızın bu bölümünü oldukça hassastır ve belki de en çok arızalanan yada hasar gören kısmıdır. Müşterilerimizin en çok şaşırdığı arızaların başında, hiçbir sebep yokken, birden ekranım çatladı ya da ekranımda görüntü bölünmesi oldu, şikayetidir. Aslında tabii ki bu konu bilgisayarınızın devreleriyle ilgilidir ve teknik müdahale gerektirir.

Biz Dell Laptop Lcd ve Led ekranlarınızın değişimlerini en uygun şekilde üstlenirken, gerekli durumlarda sizin isteğinizle sadece düzeltme ve tamir yoluna da gidebiliyoruz. Uzman teknik ekibimiz tamamen ekran değişimi yerine tüm şartları zorlayarak size en uygun tamir ve bakım yollarını aramaktadırlar. Bizler, siz müşterilerimizin memnuniyetinin öneminin farkındayız, bu farkındalıkla her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Sadece Dell Notebook Lcd ve Led ekran tamirlerinde değil, tüm bilgisayar teknik sorunlarınızda bize gönül rahatlığıyla danışabilirsiniz.

Dell Led Ekran değişimi

Dell Lcd Ekran değişimi

Dell Ekran değişimi ve tamiri